Hakkımızda

İhtiyacınız olan tüm sigorta işlemleri ve uygun fiyatlı kasko hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Üstelik online kasko teklifi almak isteyen araç, iş yeri ve konut sahipleri de hızlı bir şekilde firmamızı arayabilir. Uzun yıllardır sigorta sektöründe yerini alan kaskocu.org sayesinde kazançlı uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Kasko Sorgulama Hizmetleri
Kasko, isteğe bağlı olarak yaptırılan bir sigorta türüdür. Araçların çalınması veya yanması gibi teminatların dışında olan ek teminatlarla desteklenebilir. Ayrıca sigorta firmalarının teminatlarını belirlediği kasko uygulamaları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. En uygun kasko fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunan ve onlarca sigorta şirketinin fiyatını karşılaştırarak sizlerle paylaşan platformumuz üzerinden sağlık, emeklilik, iş yeri, DASK ve konut sigortaları hakkında da fiyat teklifi alabilirsiniz.

En Uygun Konut Sigortası Sorgulama
Yaşam alanlarını hırsızlık, yangın ve doğal afet gibi beklenmeyen risklere karşı koruyan konut sigortası aynı zamanda ortaya çıkan zararları karşılamak için yaptırılır. Bu kapsamda www.kaskocu.org olarak en uygun fiyatları karşılaştırmak için sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

En Uygun İşyeri Sigortası Sorgulama
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bina ve bina içinde bulunanların mal varlığını olası risklere karşı güvence altına alan iş yeri sigortası elbette uygun fiyatlı firmalardan yaptırılmalıdır. Yine bu süreçte kaskocu.org olarak kaliteli firmaları sizlerle buluşturuyor ve hizmet almanızı sağlıyoruz.

Sağlık Sigortası Hizmetleri
Herhangi bir hastalık veya kaza sonucunda oluşabilecek giderlerinizi sigorta firmaları sayesinde güvence altına alabilirsiniz. Bu firmalara ulaşmak için de platformumuz üzerinden günün her saatinde destek alabilirsiniz.
DASK Hizmetleri
DASK, zorunlu deprem sigortasıdır. Ancak günümüzdeki firmalar arasında fiyat farklılıkları olduğu için en uygun DASK fiyatlarını yine sitemizden karşılaştırabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Kaskocu.org olarak sunduğumuz bu hizmetlerin yanı sıra trafik ve kasko için hızlı teklif almanızı da sağlıyoruz. Plaka, T.C. kimlik numarası ve ruhsat seri numarasını Whatsapp bilgi hattımıza göndererek bilgi alabilirsiniz. Sigorta teklif talebi yapan bireyler, göndereceği online başvuru formundaki bilgilere göre 28 farklı sigorta şirketinden tekliflere bu şekilde ulaşabilmektedir. Ayrıca seyahat sigortası, emeklilik sigortası, tamamlayıcı sağlık sigortası, kefalet sigortası ve ticari alacak sigortası gibi uygulamalar için de sitemizden bilgi almanız yeterli olacaktır.

... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...